Вербківська громада
Павлоградський район, Дніпропетровська область

Склад постійних комісій Вербківської сільської ради сьомого скликання

І. Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики:

1. Васильченко Олексій Леонідович    – депутат округу № 8

2.  Шинкаренко Євгеній Васильович   – депутат округу № 6

3.  Коденко Геннадій Володимирович – депутат округу № 19

 

ІІ. Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

1. Панковіченко Микола Іванович         – депутат округу № 10

2. Калініченко Сергій Володимирович  – депутат округу № 1

3. Мороз Ігор Петрович                           – депутат округу № 4

4. Демяненко Євгеній Олександрович    – депутат округу № 5

5. Таранова Людмила Анатоліївна         – депутат округу № 20

6. Пластун Наталія Петрівна                   – депутат округу № 25

7. Звягінцева Марія Іванівна                   – депутат округу № 26

 

ІІІ. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг

1. Поліщук Микола Васильович             – депутат округу № 9

2. Бузоверя  Олександр Іванович            – депутат округу № 13

3. Калихаліна Олена Вікторівна             – депутат округу № 15

4. Мала Лідія Романівна                          – депутат округу № 22

5. Рибалка Інна Іванівна                          – депутат округу № 18

 

 

ІV. Постійна комісія з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

1. Троценко Володимир Леонтійович       – депутат округу № 3

2. Мураховець Юрій Вікторович               – депутат округу № 2

3. Слюсарський Василь Миколайович      – депутат округу № 17

4. Шевела Антоніна Іванівна                      – депутат округу № 23

5. Грунська Любов Іванівна                        – депутат округу № 24

 

V. Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення

1. Кривошей Віталій Михайлович             -   депутат округу № 7

2. Драбинка Юрій Євгенович                      – депутат округу № 11

3. Василенко Вікторія Іванівна                   -   депутат округу № 21

4.  Солод Тетяна Олексіївна                         -депутат округу № 14

5.  Яцюк Тамара Петрівна                            – депутат округу № 16