Інформація ЦНАП

Шановні відвідувачі Центру надання адміністративних послуг

виконавчого комітету Вербківської сільської ради!

24 червня 2016 року на підставі рішення Вербківської сільської ради №119-6/VI було прийнято рішення про створення Центру надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вербківської сільської ради.

Центр надання адміністративних послуг — це постійно діючий робочий орган сільської ради,  в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Мета створення Центру спрямована на підвищення якості обслуговування населення.

Доступність, зручність та прозорість  Центру надання адміністративних послуг відображається в безперешкодному доступі, в тому числі для людей з обмеженими можливостями, зручному місці розташування  та режимі роботи Центру, наявності інформації про порядок надання адміністративних послуг, безкоштовних  бланків, а також одержанні консультаційних  послуг  не  виходячи  з приміщення. Громадяни мають можливість отримати всю необхідну інформацію безпосередньо в Центрі  та за його межами (за допомогою телефону або Інтернету).

Організація роботи Центру орієнтована на зручність та швидкість обслуговування, а також створення сприятливих умов для оперативного отримання адміністративних послуг.

Основними принципами в роботі з відвідувачами в Центрі є ввічливе ставлення до кожного, розуміння проблем, з якими звертаються  відвідувачі, прагнення максимально швидко знайти їх рішення, скорочення та спрощення процедур отримання відвідувачем усіх необхідних документів, унеможливлення будь-яких корупційних дій з боку посадових осіб адміністративних органів.

Шановні  жителі Вербківської об’єднаної територіальної громади!  Центр надання адміністративних  послуг щиро вітає  Вас на своєму сайті.  Сподіваємося,  що ви отримаєте на його сторінках корисну для Вас інформацію.