Голова громади

ЛЮБОВ  ПИЛИПІВНА

Голова Вербківської  сільської ради

Павлоградського району Дніпропетровської області

Холоденко Любов Пилипівна народилася 25 липня 1948 року в селі Вербки Павлоградського району Дніпропетровської області.

Громадянка України.

Освіта: повна вища. Після закінчення Вербківської середньої школи поступила навчатися в м. Запоріжжя на факультет іноземних мов педагогічного інституту, потім перевелась до Київського державного педагогічного інституту іноземних мов за спеціальністю французька мова “. Після закінчення у 1976 році отримала кваліфікацію вчителя французької мови середньої школи.

Трудова діяльність: Розпочала трудову діяльність у 1966 році, одразу після закінчення школи, на Павлоградському хімічному заводі у місті Павлоград.

З 1968 року працювала вчителем французької мови у Вербківській середній школі.

З 1991 р. по 1996 р. обиралась головою профспілкового комітету колгоспу «Рассвет». На цій посаді проявляла постійну турботу про колгоспників.

У 1994 р. була делегатом з’їзду колгоспників у м. Києві.

З 1996 по 2009 рік працювала директором Вербківської загальноосвітньої школи.

За час роботи на посаді директора школи приміщення школи виведено із аварійного стану (замінено 86 вікон, всі двері замінено на пластикові, побудовано євротуалет, школу газифіковано), за спонсорські кошти замінено частину покрівлі школи.

З 01червня 2009 року по цей час обрана на позачергових (2009 рік), чергових (2010 рік) та чергових (2015 рік) виборах Вербківським сільським головою.

Нагороди:

За сумлінну, віддану працю отримала звання «Вчитель-методист»;

- нагороджена нагрудним знаком «Відмінник освіти України»,

- знаком «В.Сухомлинський»,

- нагороджена медаллю «Святого Рівноапостольного князя Володимира».

Обласною радою нагороджена «Почесною грамотою» за розвиток місцевого самоврядування.

У 2004 р. переможець регіонального конкурсу «Людина року» в номінації «Кращий керівник освіти».

У 2008 р. - переможець обласного конкурсу «Моє рідне село».

У липні 2008 року нагороджена Нагрудним знаком „За розвиток місцевого самоврядування“.

У 2016 р. Указом Президента України № 80/2016 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня» за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю» нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня.

Неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками голови районної ради та райдержадміністрації.